מרגישים לחץ וחרדה? פנו לאנשי המקצוע של מרכז החוסן

אנשי הטיפול המקצועיים של מרכזי החוסן בהפעלת משאבים עומדים לרשותכם – אל תשארו לבד עם תחושות הלחץ והחרדה. תתקשרו למוקד הטיפולי שלנו שכל כולו מיועד לתושבי הגליל המזרחי והמערבי.

המוקד פועל ב 4 שפות – עברית, ערבית, ,אנגלית ורוסית עם אנשי הטיפול המקצועיים ביותר.

מ 6:00 עד 24:00 ניתן להתקשר ואף לתאם שיחות המשך עד שהחרדה פוחתת.

מספרי הטלפון:

עברית 04-6900603

ערבית 04-7702649

רוסית 04-7702650

אנגלית 04-7702651

מידע נוסף על הקו:

מרכזי החוסן גליל מערבי ומזרחי בהפעלת מרכז משאבים, ברשותו של פרופ' מולי להד ובהנחייתו, מפעילים מענים רגשיים עבור תושבים אשר חווים חרדה, באמצעות קו טיפולי מקצועי ממוקד מרחוק, עם אנשי הטיפול והצוות הקליני של מרכז משאבים.

קו הסיוע פועל על פי מודל סיוע טלפוני קצר מועד ממוקד לחץ חרדה ומשבר, המבוסס על ההבנה כי בעת הזו, אנשים זקוקים לקביעות של המטפל לצד החשיבות שבסיוע ממוקד ומכוון חוסן עמידות והתאוששות.

  • המודל בנוי על כ-4 מפגשים/שיחות (כפוף לרצון הפונה) שיתמקדו ב: זיהוי מוקד המצוקה, זיהוי משאבי ההתמודדות והפעלה של הפרט בסיוע לעצמו או למי מיקיריו שבעניינם פנה. במודל זה של משאבים טופלו עד כה בני נוער, צעירים, הורים, מבוגרים וקשישים.
  • קו הסיוע פועל כיום במתכונת של 4 שפות! עברית, אנגלית, ערבית ורוסית

– עם הפניה למוקד הסיוע, מטפל.ת מוסמך.ת מקצועי יפעל לטובת סיוע קצר מועד וממוקד ולטובת הפחתת הלחץ/חרדה על מנת שמצבו התפקודי של הפונה ישתפר והוא אף יקבל כלים לסיוע עצמי.

– לרוב מדובר על 1-4 שיחות.

על פי שיקול דעתו של המטפל וכפוף לרצונות של המטופל, ניתן לאשר המשך טיפול ועד 12 מפגשים ללא עלות סה"כ, במסגרת נוהל חרדה של ביטוח לאומי.

– במידה ובשלב כלשהו במהלך הסיוע, חוות הדעת של איש/אשת המקצוע תהיה כזו שהפונה זקוק לסיוע אחר, ימסר לפונה על סוג הטיפול/סיוע שעפ"י הדעה המקצועית עשוי לסייע לו.

טיפול פרטני, זוגי, משפחתי פרונטלי על רקע חרדה מהמצב ולתושבים המפונים:

מרכזי החוסן מספקים בתקופה זו מענה מקצועי הכולל טיפול ראשוני (כ- 12 פגישות) בנפגעי חרדה ללא עלות. הטיפול ניתן במספר שלוחות טיפוליות ברחבי הארץ שפריסתן הולכת ומתרחבת.

להרשמה לחצו כאן